O nas

Poznaj ekspertów, którym w naszym Centrum powierzysz swój progres zdrowotny i sportowy

Misja Centrum Zdrowia Chmielna

Zanim powstało nasze Centrum zastanawialiśmy się dla kogo chcemy być i do kogo kierować swoją ofertę. Wiemy to od początku doskonale. Centrum Zdrowia Chmielna zostało stworzone, aby budować długotrwałe relacje z naszymi podopiecznymi i na bazie tych relacji oferować najbardziej profesjonalne usługi jak to tylko możliwe. Nie oferujemy dostępu do powierzchni treningowej (taki z pewnością znajdziecie w niedalekiej okolicy bez żadnego problemu), nie oferujemy też samych porad, ponieważ bez stałej opieki w trakcie ich wdrażania nie będą one skuteczne.

Wierzymy, że profesjonalizm w połączeniu z umiejętnością budowania relacji to jedyna droga do sukcesu a tym jest zadowolenie naszych podopiecznych.

Czego możesz się spodziewać od naszej kadry?

Możemy Cię zapewnić, że od naszej kadry możesz się spodziewać dwóch podstawowych rzeczy. Po pierwsze, nasz zespół to profesjonaliści, którzy doskonale znają się na swojej pracy, posiadają wiedzę, umiejętności i praktykę, aby dla każdego klienta zaproponować optymalną ścieżkę treningu. Optymalna to taka, która będzie bezpieczna, która będzie realizowała cele podopiecznego i która sprawi, że za rok, dwa i pięć będzie z taką samą przyjemnością przychodził na zajęcia.

Druga kwestia to atmosfera na treningu i relacje jakie u nas panują. Jest to kwestia absolutnie kluczowa! Najlepszy specjalista będzie miał okazje pokazać co potrafi tylko wtedy, jeśli podopieczni będą chcieli do niego przychodzić i spędzać z nim czas. Jesteśmy przekonani, że profesjonalizm w pracy i umiejętność budowania relacji to klucz do sukcesu. Przekonajcie się sami jak to działa w naszym Centrum.

„Trenerzy w naszym Centrum muszą być pasjonatami sportu, zdrowego stylu życia i przede wszystkim pogodnymi i kontaktowymi ludźmi:)”
Monika Krynicka – Gać
Założycielka i właścielka centrum / Dietetyk kliniczny

Kadra treningowa

Poznaj zespół specjalistów Centrum Zdrowia Chmielna

Kryterium doboru kadry

Zawsze powtarzaliśmy i będziemy powtarzać, że zespół to nasza największa wartość! To ludzie tworzą firmę i jej atmosferę i to ludzie chcą przychodzić do ludzi, spędzać z nimi czas i budować relacje. Tak właśnie wygląda to w Centrum Zdrowia Chmielna. 

Zawód trenera personalnego w Polsce nie jest uregulowany i nie istnieją konkretne uprawnienia, których posiadanie w jednoznaczny sposób mówi, że dana osoba ma prawo, kompetencje i umiejętności aby pracować jako trener. 

My sami, tworząc zespół, narzuciliśmy sobie bardzo wysokie kryteria, które nasi trenerzy muszą spełniać, aby pracować w naszym Centrum.

Wszyscy nasi trenerzy posiadają wyższe wyksztalcenie (lub są w trakcie studiów kierunkowych), większość z nich ukończyło dodatkowo studia podyplomowe w tym kierunku, aby jeszcze bardziej ugruntować swoja wiedzę i umiejętności. Szefowa zespołu – Monika Krynicka Gać poza tym, że sama jest świetnym dietetykiem i trenerem personalnym to od lat jest również szkoleniowcem i wykładowcą akademickim. Dzięki temu potrafi ocenić umiejętności swoich pracowników oraz sama aktywnie uczestniczy w procesie ich ciągłego szkolenia.

Trenerzy w naszym Centrum muszą być pasjonatami sportu, zdrowego stylu życia i przede wszystkim pogodnymi i kontaktowymi ludźmi 🙂

Zarezerwuj swoją konsultacje już dziś!

Wraz z napływem nowych podopiecznych Centrum Zdrowia Chmialna, liczba dostępnych godzin w grafiku naszych trenerów i dietetyków z każdym tygodniem maleje. Zapewnij sobie miejsce w najbliższych dowolnych terminach.

KONSULTACJA