Trening personalny

Poznaj szczegóły prowadzonych w centrum treningów personalnych.

Treningi personalne w Centrum Zdrowia Chmielna

Treningi Personalne – „ci, którzy myślą, że nie mają czasu na uprawienie sportu, prędzej czy później będą musieli znaleźć czas na chorobę” – ta maksyma jest w 100% prawdziwa. To, że potrzebujemy ruchu jest oczywiste, jest on niezbędny abyśmy byli sprawni, zdrowi, abyśmy mogli rozładowywać stres, cieszyć się wymarzoną sylwetką a przy tym dobrze się bawić.

Większość z nas posiada tego świadomość ale nie wie jak się do tego zabrać? I tu z pomocą przychodzimy my – Trenerzy Personalni Centrum Zdrowia Chmielna. Nie zatrudniamy przypadkowych osób, nasza kadra to specjaliści, którzy całe swoje życie związani byli ze zdrowym ruchem i poszerzali w tym kierunku swoją wiedzę i umiejętności. Wystarczy, że się do nas odezwiesz a my zajmiemy się całą resztą.

Ważnym elementem treningu personalnego jest również edukacja klienta na temat zdrowego stylu życia, w tym prawidłowego odżywiania, regeneracji oraz radzenia sobie ze stresem i innymi czynnikami wpływającymi na zdrowie i kondycję fizyczną.

Wystarczy, że się do nas odezwiesz

Nasz zespół przeprowadzi dla Ciebie cały proces.

Korzyści z treningu personalnego

W zależności od stanu początkowego osób trenujących, jak i celów występuje wiele korzyści z związanych z wyboru treningów personalnych. Najczęściej występującymi z nich są:

Dla kogo dedykowane są treningi personalne?

Treningi personalne są przeznaczone dla osób, które chcą zwiększyć sprawność fizyczną, zredukować masę ciała i poprawić ogólny stan zdrowia, a także dla tych, którzy mają problemy z narządem ruchu.

Osoby chcące zredukować masę ciała


Osoby chcące zbudować siłę i masę mięśniową


Osoby chcące zwiększyć mobilność ciała

Umów konsultacje

Osoby przygotowujące się do zawodów


Osoby szukające treningów motorycznych


Osoby chcące poprawić kondycję

„Jeśli chcesz czegoś, czego nigdy nie miałeś, musisz chcieć zrobić coś, czego nigdy nie zrobiłeś.”

~ Thomas Jefferson

Kadra treningowa

Poznaj zespół specjalistów Centrum Zdrowia Chmielna

Co warto wiedzieć

Trening personalny może pomóc w osiągnięciu różnych celów związanych z kondycją fizyczną i zdrowiem. Głównymi i najczęściej zauważalnymi są zwiększenie siły i wytrzymałości mięśniowej, poprawa elastyczności i zwiększenie zakresu ruchu w stawach, zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej i zwiększenie masy mięśniowej, poprawa wydolności i kondycji sercowo-naczyniowej.

Dodatkowo niezależnie od celów treningowych zauważalna jest poprawa w zakresie zmniejszenia ryzyka chorób serca, cukrzycy i innych chorób przewlekłych, lepsze samopoczucie i poczucie dobrego zdrowia.

Nie, doświadczenie nie jest konieczne by rozpocząć treningi pod okiem instruktora. To w zakresie naszego trenera personalnego leży posiadanie doświadczenia, wiedzy i umiejętności niezbędnych do wypracowania z podopiecznym jego celów.

Strój i obuwie do ćwiczeń, ręcznik i butelkę wody.

Zalecane jest, aby początkowo treningi odbywały się co najmniej dwa razy w tygodniu. Choć ta intensywność może wydawać się zbyt duża dla osób rozpoczynających przygodę z treningami, pierwsze pozytywne efekty mogą być widoczne już po trzech tygodniach regularnych treningów.

Prowadzimy treningi personalne dla dorosłych, dzieci i seniorów. Treningi personalne są dedykowane dla osób, które nie posiadają przeciwskazań od swoich lekarzy na tego typu aktywności. W przypadku osób po urazach i kontuzjach oraz osób z zapaleniami stawów zalecamy wybór w naszej placówce treningów medycznych.

Jedzenie powinno być lekkie i łatwostrawne. Zbyt obfity danie może spowodować uczucie ciężkości i dyskomfortu podczas ćwiczeń. Unikaj więc tłustych i ciężkich posiłków. Zjedz posiłek na około 2-3 godziny przed treningiem.

Po treningu warto zjadać posiłki bogate w białko, takie jak kurczak, jajka, chude mięso, ryby, tofu lub produkty mleczne. Białko jest niezbędne do odbudowy i wzrostu mięśni. Warto też pamiętać, że niektóre napoje izotoniczne lub koktajle proteinowe mogą pomóc w uzupełnieniu zapasów składników odżywczych oraz w szybszej regeneracji organizmu.

Zapisz się na pierwszy trening!

Wypełnij prosty formularz na podstawie, którego dopasujemy do Ciebie właściwego trenera z naszej kadry.

Wypełnienie formularza wiąże się z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Centrum Zdrowia Chmielna i akceptacje jej polityki prywatności.