Magda Jarkiewicz

Trening medyczny i personalny, trener przygotowania motorycznego

W Centrum Zdrowia Chmielna jestem trenerem personalnym. Treningi wzmacniające oraz medyczne to to w czym czuję się najlepiej. Podczas treningów zależy mi, żeby podopieczni czuli się komfortowo ponieważ tylko wtedy będą regularnie przychodzić i osiągać swoje cele.

Kilka słów o mnie

Jestem studentką 5-tego roku fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Jestem byłą koszykarką, moje całe życie zawsze kręciło się wokół sportu, a teraz mogę czynnie uczestniczyć w nim jako najwierniejszy kibic mojego rodzeństwa. 

Dotychczas brałam udział w Mistrzostwach Polski jako opiekun medyczny zespołu UKS Trójka Żyrardów, a obecnie współpracuję się także Kadrą Mazowsza.

Zakres usług

Możesz wykorzystać moją wiedzę i doświadczenie w następujących usługach:

Trening medyczny stanowi połączenie aktywności sportowej i rehabilitacyjnej, skierowanej głównie do klientów borykających się z długotrwałymi dolegliwościami związanymi z bólami zwyrodnieniowymi lub przeciążeniem. Jest również dedykowany osobom powracającym do zdrowia i pełnej sprawności po przebytych urazach, zabiegach oraz kontuzjach.

Treningi personalne przypominają nam, że ci, którzy uważają, iż brakuje im czasu na aktywność fizyczną, wkrótce zmuszeni będą poświęcić czas na walkę z chorobą. Oczywista konieczność ruchu jest kluczowa dla zachowania sprawności, zdrowia oraz umożliwia nam radzenie sobie ze stresem, osiąganie wymarzonej sylwetki i czerpanie radości z aktywności fizycznej.

Trening motoryczny to program ćwiczeń skoncentrowanych na poprawie zdolności motorycznych, takich jak siła, wytrzymałość, elastyczność, koordynacja ruchowa i równowaga. Celem treningu motorycznego jest rozwijanie umiejętności fizycznych, poprawa efektywności ruchowej oraz prewencja kontuzji poprzez równomierne rozwijanie wszystkich aspektów zdolności motorycznych.

Rehabilitacja to kompleksowy proces medyczny, który ma na celu przywrócenie lub poprawę zdolności funkcjonalnych osoby dotkniętej chorobą, urazem lub niepełnosprawnością. Skupia się na odbudowie zdolności ruchowych, psychicznych oraz społecznych poprzez zastosowanie różnorodnych terapii, ćwiczeń fizycznych, edukacji pacjenta oraz wspierania go psychologicznie.

Zarezerwuj swoją konsultacje już dziś!

Wraz z napływem nowych podopiecznych Centrum Zdrowia Chmialna, liczba dostępnych godzin w grafiku naszych trenerów i dietetyków z każdym tygodniem maleje. Zapewnij sobie miejsce w najbliższych dowolnych terminach.