Aleksandra Wasiluk

Trener medyczny i personalny

W pracy z podopiecznymi skupiam się na wzmacnianiu najsłabszych ogniw i nauczaniu prawidłowych wzorców ruchowych. Plan treningowy dobieram indywidualnie do potrzeb klienta. Moim celem jest motywowanie do aktywności fizycznej i wdrażanie jej w życie. Zadzwoń, a pomogę Ci osiągnąć Twój cel treningowy.

Kilka słów o mnie

Cześć, mam na imię Ola. W Centrum Zdrowia Chmielna jestem trenerem personalnym. Wiemy, że wielu z Was boi się odezwać do trenera ponieważ nigdy wcześniej nie ćwiczyliście i myślicie, że nie dacie rady. Właśnie dla takich osób jesteśmy. Naszym zadaniem jest tak dobrać ćwiczenia, żeby absolutnie każdy dal radę wykonać trening i miał z tego satysfakcję. Odezwij się a przekonasz się sam.

Zakres usług

Możesz wykorzystać moją wiedzę i doświadczenie w następujących usługach:

Trening medyczny stanowi połączenie aktywności sportowej i rehabilitacyjnej, skierowanej głównie do klientów borykających się z długotrwałymi dolegliwościami związanymi z bólami zwyrodnieniowymi lub przeciążeniem. Jest również dedykowany osobom powracającym do zdrowia i pełnej sprawności po przebytych urazach, zabiegach oraz kontuzjach.

Treningi personalne przypominają nam, że ci, którzy uważają, iż brakuje im czasu na aktywność fizyczną, wkrótce zmuszeni będą poświęcić czas na walkę z chorobą. Oczywista konieczność ruchu jest kluczowa dla zachowania sprawności, zdrowia oraz umożliwia nam radzenie sobie ze stresem, osiąganie wymarzonej sylwetki i czerpanie radości z aktywności fizycznej.

Zarezerwuj swoją konsultacje już dziś!

Wraz z napływem nowych podopiecznych Centrum Zdrowia Chmialna, liczba dostępnych godzin w grafiku naszych trenerów i dietetyków z każdym tygodniem maleje. Zapewnij sobie miejsce w najbliższych dowolnych terminach.