Monika Krynicka – Gać

Konsultacje dietetyczne, trening medyczny i personalny

W pracy skupiam się na holistycznym podejściu do pacjenta. Słucham, przeprowadzam szczegółowy wywiad zdrowotny i żywieniowy, analizuję wyniki badań oraz przeprowadzam analizę składu ciała a następnie proponuję rozwiązania.

Kilka słów o mnie

Jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym i sportowym, trenerem personalnym z certyfikatem międzynarodowym REPs Polska oraz wykładowcą akademickim w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia oraz na Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie. Ukończyłam studia na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie oraz specjalizację w Dietetyce w Chorobach Wewnętrznych i Metabolicznych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Jako specjalista ds. żywienia młodych piłkarzy ręcznych, współpracuję z Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce (ZPRP) i Ośrodkami Szkolenia w Piłce Ręcznej OSPR. Ponadto, jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością.

Jestem również właścicielką kompleksu Centrum Zdrowia Chmielna, gdzie oferuję treningi personalne, porady dietetyczne oraz usługi fizjoterapeutyczne.

Zakres usług

Możesz wykorzystać moją wiedzę i doświadczenie w następujących usługach:

Prawidłowe odżywianie leży u podłoża niemal wszystkich procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Wpływa na prawidłowy rozwój u dzieci, na regenerację oraz odpowiedni poziom sił witalnych, gospodarkę hormonalną, wyniki podstawowych badań a wypadkową tego wszystkiego jest nasza sylwetka ciała i to jak się na co dzień czujemy.

Trening medyczny stanowi połączenie aktywności sportowej i rehabilitacyjnej, skierowanej głównie do klientów borykających się z długotrwałymi dolegliwościami związanymi z bólami zwyrodnieniowymi lub przeciążeniem. Jest również dedykowany osobom powracającym do zdrowia i pełnej sprawności po przebytych urazach, zabiegach oraz kontuzjach.

Treningi personalne przypominają nam, że ci, którzy uważają, iż brakuje im czasu na aktywność fizyczną, wkrótce zmuszeni będą poświęcić czas na walkę z chorobą. Oczywista konieczność ruchu jest kluczowa dla zachowania sprawności, zdrowia oraz umożliwia nam radzenie sobie ze stresem, osiąganie wymarzonej sylwetki i czerpanie radości z aktywności fizycznej.

Zarezerwuj swoją konsultacje już dziś!

Wraz z napływem nowych podopiecznych Centrum Zdrowia Chmialna, liczba dostępnych godzin w grafiku naszych trenerów i dietetyków z każdym tygodniem maleje. Zapewnij sobie miejsce w najbliższych dowolnych terminach.