Jakub Pierc

Trening medyczny i personalny, trener przygotowania motorycznego

Cześć, mam na imię Kuba i w centrum zdrowia chmielna jestem trenerem personalnym. Najlepiej czuje się w szeroko pojętym treningu siłowym i sylwetkowym. Pomogę Ci stać się silnym, sprawnym i uzyskać wymarzoną sylwetkę.

Kilka słów o mnie

Cześć, mam na imię Kuba i w Centrum Zdrowia Chmielna jestem trenerem personalnym. Nasza oferta skierowana jest dla tych, którzy nie przepadają za tłokiem i atmosferą panującą w typowych siłowniach. U nas najważniejszym atutem jest wolna przestrzeń oraz to że w Centrum jednocześnie przebywa maksymalnie kilka osób a każda z nich jest pod indywidualną opieką trenera. Jeśli taki model współpracy wydaje Ci się ciekawy odezwij się do nas.

Zakres usług

Możesz wykorzystać moją wiedzę i doświadczenie w następujących usługach:

Trening medyczny stanowi połączenie aktywności sportowej i rehabilitacyjnej, skierowanej głównie do klientów borykających się z długotrwałymi dolegliwościami związanymi z bólami zwyrodnieniowymi lub przeciążeniem. Jest również dedykowany osobom powracającym do zdrowia i pełnej sprawności po przebytych urazach, zabiegach oraz kontuzjach.

Treningi personalne przypominają nam, że ci, którzy uważają, iż brakuje im czasu na aktywność fizyczną, wkrótce zmuszeni będą poświęcić czas na walkę z chorobą. Oczywista konieczność ruchu jest kluczowa dla zachowania sprawności, zdrowia oraz umożliwia nam radzenie sobie ze stresem, osiąganie wymarzonej sylwetki i czerpanie radości z aktywności fizycznej.

Trening motoryczny to program ćwiczeń skoncentrowanych na poprawie zdolności motorycznych, takich jak siła, wytrzymałość, elastyczność, koordynacja ruchowa i równowaga. Celem treningu motorycznego jest rozwijanie umiejętności fizycznych, poprawa efektywności ruchowej oraz prewencja kontuzji poprzez równomierne rozwijanie wszystkich aspektów zdolności motorycznych.

Zarezerwuj swoją konsultacje już dziś!

Wraz z napływem nowych podopiecznych Centrum Zdrowia Chmialna, liczba dostępnych godzin w grafiku naszych trenerów i dietetyków z każdym tygodniem maleje. Zapewnij sobie miejsce w najbliższych dowolnych terminach.