MINĄŁ ROK 😀

Minął dokładnie rok, jak rozpoczęłam pracę w Centrum Zdrowia Chmielna w Żyrardowie jako Trener Personalny.

Dziś sięgam pamięcią do pierwszych zajęć studiów podyplomowych na kierunku Trener Personalny w Akademia Medyczna Humanum prowadzonych przez Dominikę Miodańską, która poprosiła nas o zwizualizowanie swojej przyszłości za rok w zawodzie trenera personalnego. Moja wizja trenera wtedy wydawała mi się bardzo odległa, ale pomyślałam, że za rok chciałabym pracować właśnie w tym zawodzie, a mój kalendarz będzie wypełniony każdego dnia.

Dziś mogę z ogromną satysfakcją powiedzieć, że moja wizja pracy trenera przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Mam za sobą ponad 500 godzin przeprowadzonych treningów personalnych. Oczywiście nie byłoby to możliwe bez moich cudownych podopiecznych ❤️. Większość z tych osób jest ze mną od początku, inni dołączają. Na codzień wspólnie pracujemy nad poprawą aparatu ruchu, formą, sylwetką i lepszym samopoczuciem.

Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna za zaufanie i że jesteście ze mną. Jesteście dla mnie ogromną motywacją nie tylko do pracy, ale również moich treningów. Kiedy jest mi ciężko i mam gorszy dzień, wtedy myślę, że jak Wy dajecie radę to ja nie mogę się poddać. 😀❤️

Dziękuję również Monika Krynicka-Gać i Tomasz Gać , którzy stworzyli to wspaniałe miejsce jakim jest Centrum Zdrowia Chmielna, zaufali mi i dali możliwość zatrudnienia.

To miejsce tworzą ludzie z pasją, którzy na co dzień są dla mnie ogromnym wsparciem i zawsze mogę na nich liczyć. Klaudia, Kuba, Damian, Magda wielkie dzięki 🫶🙌

https://www.youtube.com/watch?v=Yl38lzrmMRA

Zapraszamy do współpracy z Olą oraz z pozostałymi naszymi trenerami.