Przez wiele lat treningi personalne i korzystanie z indywidualnej opieki trenera zarezerwowane były dla wąskiej grupy klientów i traktowane jako usługa premium nieosiągalna dla większości konsumentów.

Na szczęście czasy się zmieniają, świadomość konsumentów razem z nimi a oferta miejsc takich jak nasze Centrum Zdrowia Chmielna w Żyrardowie wychodzi temu na przeciw.

Obecnie treningi pod okiem wykwalifikowanego trenera personalnego to zbliżony koszt do usługi fryzjerskiej, kosmetycznej czy lekcji języka obcego.

Pojedyncza lekcja z trenerem, która trwa około godziny (czasem nieco więcej) to koszt poniżej 150zł. Nie ma sensu oceniać tego w kategoriach dużo – mało bo dla każdego znaczy to zupełnie co innego.

Zamiast tego proponuję odnieść to do wartości jaką otrzymujemy za tą kwotę.

Dzięki ukierunkowanemu treningowi, który bardzo często ma znamiona usługi medycznej (w naszym Centrum jest to standard ponieważ trenerzy są w tej dziedzinie wyedukowani) odzyskujemy lub poprawiamy nasze zdrowie, sprawność, kondycję i dobre samopoczucie (kwestia mentalna ma tu ogromne znaczenie). Dzięki temu w krótkiej perspektywie czasu poniesione koszty zwracają nam się wielokrotnie w postaci oszczędności na służbie zdrowia, leczeniu i absencji w życiu zawodowym.

Oczywiście zdajemy sobie doskonale sprawę, że regularne korzystanie z tego typu zajęć parę razy w tygodniu jest dla wielu barierą nie do pokonania dla tego właśnie stworzyliśmy elastyczną ofertę cenową, w której klient płaci za każdym razem za jeden, pojedynczy trening personalny. Klient sam wybiera jak często chce się spotykać z trenerem i nie ma potrzeby wstępnych deklaracji co do częstotliwości i tym bardziej podpisywania umów lojalnościowych.

Wielu z naszych podopiecznych spotyka się z trenerem raz lub dwa razy w miesiącu a pozostałe aktywności realizuje we własnym zakresie. Mogą to być treningi w domu, aktywność na świeżym powietrzu czy treningi w innej placówce. Jeśli jest to koordynowane przez trenera, z którym mamy kontakt, ustalamy plan działania i korygujemy go na cyklicznych spotkaniach to jak najbardziej ma to sens i jest skuteczne pod względem treningowym a dodatkowo jest zoptymalizowane kosztowo ponieważ 1-2 treningi w miesiącu to zaledwie 140-280zł.

Uważamy, że to kwota którą warto zapłacić za uzyskanie fachowej pomocy od naszych trenerów.

I tym stwierdzeniem właśnie chciałbym zakończyć ten wpis, jesteśmy po to aby Wam pomagać a oferta jest stworzona w najbardziej elastyczny sposób jak to możliwe aby jak najwięcej z Was mogło z niej skorzystać.

Do zobaczenia na Chmielnej.

https://www.youtube.com/watch?v=CcsRm-LvH50