Klaudia Jodłowska

Konsultacje dietetyczne, trening medyczny i personalny

Najlepiej czuję się w treningu medycznym, ponieważ jestem absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, dlatego anatomia i fizjologia człowieka nie są mi obce. W przypadku urazu czy bólu pierwszym etapem jest wizyta u lekarza. Kolejny etap to fizjoterapia i bezpieczny trening medyczny. Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom pozbędziesz się bólu, wrócisz do sprawności i zabezpieczysz swoje ciało przed urazami w przyszłości.

Kilka słów o mnie

Jestem magistrem dietetyki klinicznej. Dyplom zdobyłam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Pełnię funkcję członka Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz jestem dyplomowanym trenerem medycznym.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam: w poradniach dietetycznych, Narodowym Instytucie Zdrowia Publicznego – Państwowym Zakładzie Higieny, na oddziale neurologii w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim, na oddziale chirurgii ogólnej i żywienia klinicznego w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. prof. W. Orłowskiego, w Zakładzie Alergologii i Immunologii Klinicznej w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie.

Miejsca i pacjenci z którymi pracowałam nauczyły mnie działać z najbardziej wymagającymi jednostkami chorobowymi i z podopiecznymi potrzebującymi indywidualnej opieki i fachowej pomocy.

Zakres usług

Możesz wykorzystać moją wiedzę i doświadczenie w następujących usługach:

Prawidłowe odżywianie leży u podłoża niemal wszystkich procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Wpływa na prawidłowy rozwój u dzieci, na regenerację oraz odpowiedni poziom sił witalnych, gospodarkę hormonalną, wyniki podstawowych badań a wypadkową tego wszystkiego jest nasza sylwetka ciała i to jak się na co dzień czujemy.

Trening medyczny stanowi połączenie aktywności sportowej i rehabilitacyjnej, skierowanej głównie do klientów borykających się z długotrwałymi dolegliwościami związanymi z bólami zwyrodnieniowymi lub przeciążeniem. Jest również dedykowany osobom powracającym do zdrowia i pełnej sprawności po przebytych urazach, zabiegach oraz kontuzjach.

Treningi personalne przypominają nam, że ci, którzy uważają, iż brakuje im czasu na aktywność fizyczną, wkrótce zmuszeni będą poświęcić czas na walkę z chorobą. Oczywista konieczność ruchu jest kluczowa dla zachowania sprawności, zdrowia oraz umożliwia nam radzenie sobie ze stresem, osiąganie wymarzonej sylwetki i czerpanie radości z aktywności fizycznej.

Zarezerwuj swoją konsultacje już dziś!

Wraz z napływem nowych podopiecznych Centrum Zdrowia Chmialna, liczba dostępnych godzin w grafiku naszych trenerów i dietetyków z każdym tygodniem maleje. Zapewnij sobie miejsce w najbliższych dowolnych terminach.